FB  IG

Menu

Svetovno prvenstvo v agilityu 2016

Ponosno predstavljamo naše člane KD Agility Ilirija, ki so se kvalificirali na svetovno prvenstvo v agilityu, ki bo letos potekalo v španski Zaragozi od 22. do 25.9.2016. Da je uspeh še toliko večji, naj omenimo, da naš klub predstavlja kar polovico slovenske reprezentance, torej 6 od skupno 12 tekmovalnih parov ter še vse rezerve v vseh treh kategorijah. Iskrene čestitke!

Kategorija small:

Polona Bonač in Roo (individualno & team)

Kris Koprivnik in Seven (rezerva)

Kategorija medium:

Silvia Trkman in Le (individualno & team)

Ugrin Babunski in Zin (team)

Tina Šolar in Vip (rezerva)

Kategorija large:

Matej Čuček in Jazz (individualno & team)

Polona Bonač in Lin (individualno & team)

Silvia Trkman in Bu (individualno & team)

Matej Čuček & Juice (rezerva)